Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Elektronická správa

Součástí poskytovaných služeb je zpřístupnění údajů zpracovávaných správcem prostřednictvím internetu.

Dle našich zkušeností přispívají  tyto služby ke zvýšení transparentnosti správy a efektivnější komunikaci  mezi klientem a správcem. Umožnosti snadnou kontroly činnosti pro členy kontrolní komise či revizory. Umožnosti okamžité reakce na podněty odkudkoliv. Samozřejmostí je zabezpečený přístup pouze pro oprávněné osoby.

Správa on-line

 K prohlížení údajů o Vašich nemovitostech, stavu finančních prostředků, stavu neplatičů, fakturace, stavu povinných revizí nabízíme klientům službu Správa on-line. Tato služba je k dispozici určeným zástupcům vlastníka domu.  Pro Vaši představu jsme připravili malou ukázku. Následujícím odkazem budete přesměrováni na přihlašovací stránku. V případě potíží či nejasností kontaktujte technickou podporu . Pro vstup do systému použijte tyto přihlašovací údaje :

  Optimalizováno pro prohlížeč       

Firefox

FirefoxWebové stránky

 Nabízíme také pro své klienty možnost vytvoření vlastního informačního portálu, který může sloužit jako zdroj informací nejen například pro členy družstev nebo i pro samotné nájemníky. Zde mohou být informování o různých aktualitách, plánovaných změnách nebo i o výsledcích shromáždění vlastníků apod..

Malou prezentaci naleznete zde na http://www.ikon.eu/ukazka

Jedná se o stránky napojené na jednoduchý publikační systém umožňující kompletní správu nad obsahem a to bez další znalosti tvorby webových stránek.  Pro správu nad obsahem vám stačí základní znalosti práce na PC a minimální znalost s textovým editorem jako je MS Word.

Pokud jste naším klientem a máte zájem o takový portál, napište nám na podpora@ikon.cz. V krátké době stránky zřídíme, zašleme přihlašovací údaje a můžete začít.

HELPDESK

je systém postavený na webovém rozhraní, které umožňuje uživatelům přístup odkudkoliv, kde je možnost připojení k internetu, stejně tak jako běžné internetové stránky.  Funguje i na tabletu či mobilu.
Tento nástroj nám především umožní řešit problémy a požadavky mnohem rychleji, efektivněji a přehledněji než tomu bylo doposud a proto věříme, že
bude přínosem i  pro vás.

Výhody služby:

  • možnost zadávat požadavky  on-line
  • sledování  průběhu řešení Vašeho požadavku
  • osobní zodpovědnost
  • přehled o všech požadavcích a průběhu jejich řešení
  • informovanost všech zúčastněných
  • včetně příloh (fotografie, dokumenty ..)

    … a mnoho dalších