Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Správa nemovitostí

Ve správě nemovitostí se prolíná problematika různých oborů.  Dobrou orientaci  v této spletité oblasti může poskytnout zkušený správce  s  aktivním a otevřeným přístupem.
Někdy se vlastníci objektů domnívají, že zvládnou všechny nástrahy správy sami, ale jsou to spíš vyjímky potvrzující pravidlo. Představitelé bytových družstev a společenství vlastníků jednotek, kteří vykonávají svojí funkci vedle běžného zaměstnání objektivně nemohou obsáhnout celou problematiku.

Ať už se jedná o zajištování jednotlivých služeb, výběr vhodných dodavatelů, jednání s dodavateli, s nájemci, s dalšími vlastníky, sledování kvality oprav a poskytovaných služeb, plánování oprav a revizí, výběr finančních prostředků, sledování platební kázně, vyúčtování služeb, vedení účetnictví, zpracování mzdové agendy, sledování legislativy a podobně je výhodou mít partnera, který má tým zkušených pracovníků, partnera, který se v problematice dobře orientuje.

Správa nemovitostí


Jste v podobné situaci ? Jsme tu pro vás ! Neváhejte nás nezávazně kontaktovat !


Společnost IKON spol. s r. o. nabízí spolehlivé služby v oboru správy nemovitostí již od r.1992.  V rozsahu daném příslušnou smlouvou přebírá povinnosti vlastníka nemovitosti vyplývající z platné legislativy.
Naší snahou  je nabízet našim klientům vždy něco navíc. Například jsme se zaměřili  na program úspor resp. optimalizaci cen služeb spojených s provozováním bytových domů, konkrétně na možnosti, které poskytuje liberalizovaný trh s elektřinou a plynem, dále pak na pojištění nemovitostí.

Místem naší působnosti je Praha a okolí, Karlovy Vary a širší okolí, Ostrov n.Ohří, Jáchymov a další.

V rámci svých služeb správy nemovitostí provádíme zejména následující úkony :
(jejich výčet není samozřejmě úplný, konkrétní seznam činností bude specifikován podle vašich potřeb)

Kontaktní formulář

Na váš dotaz odpovíme nejpozději do 24 hodin. Děkujeme.Aktuality

(07/20) Oznámení 21.10.2020 21.10.2020

Oznámení o úpravách vyplývajících z nařízení vlády ze dne 21.10.2020

(06/20) Podvodné návrhy na zápis změny do rejstříku SVJ 16.10.2020

Podvodné návrhy na zápis změny do rejstříku SVJ

(05/20) Oznámení 09.10.2020

OD 9.10.2020 OMEZEN VSTUP PRO VEŘEJNOST DO PROVOZOVEN NA MAX. 2 OSOBY SOUČASNĚ

(04/20) Zákon o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru SARS CoV-2 28.04.2020

Zákon o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru SARS CoV-2 na nájemce prostor sloužících k uspokojování bytové potřeby, na příjemce úvěru poskytnutého Státním fondem rozvoje bydlení a v souvislosti s poskytováním plnění spojených…

(03/20) Novela bytového spoluvlastnictví 14.04.2020

Dne 3. 4. 2020 podepsal prezident republiky Miloš Zeman novelu občanského zákoníku, zákona o obchodních korporacích a některých dalších souvisejících zákonů, která se týká zejména problematiky bytového spoluvlastnictví a družstev. Novela byla…

(02/20) Mimořádné opatření 10.03.2020

vzhledem k závěrům z jednání Bezpečnostní rady státu ze dne 10.3.2020 vydalo vedení společnosti IKON spol. s r. o. nařízení o omezení osobního kontaktu na provozovnách společnosti.