Elektronická správa

Součástí poskytovaných služeb je zpřístupnění údajů zpracovávaných správcem prostřednictvím internetu.

Dle našich zkušeností přispívají  tyto služby ke zvýšení transparentnosti správy diky možnosti snadné kontroly činnosti správce i volených orgánů klienta a možnosti okamžité reakce na podněty. Samozřejmostí je zabezpečený přístup pouze pro oprávněné osoby. Elektronická správa umožňuje i efektivnější komunikaci s vlastníky bytů (družstevníky) nebydlícími v domě (mnozí pobývají i v zahraničí), případně s nájemci jejich bytů. (I tuto poměrně novou skutečnost pořizování bytů jako investice a jejich následné další pronajímání, která do jisté míry klade větší nároky na vzájemnou komunikaci vlastníků, komunikaci vlastníků se správcem i na faktické soužití v domě, je třeba brát v úvahu.)

Správa on-line

 K prohlížení údajů o Vašich nemovitostech, stavu finančních prostředků, stavu neplatičů, fakturace, stavu povinných revizí nabízíme klientům službu Správa on-line. Tato služba je k dispozici určeným zástupcům vlastníka domu, i jednotivým vlastníkům (nájemníkům) bytů. Rozdíl spočívá ve faktu, že zástupce objektu má přístup ke všem údajům, ale jednotlivý vlastník či nájemník má k dispozici pouze údaje o sobě.  Pro Vaši představu jsme připravili malou ukázku. Následujícím odkazem budete přesměrováni na přihlašovací stránku. V případě potíží či nejasností kontaktujte technickou podporu . Pro vstup do systému použijte tyto přihlašovací údaje :

  Optimalizováno pro prohlížeč

Firefox

Webové stránky

 Nabízíme také pro své klienty možnost vytvoření vlastního informačního portálu, který může sloužit jako zdroj informací nejen například pro členy družstev nebo i pro samotné nájemníky. Zde mohou být informování o různých aktualitách, plánovaných změnách nebo i o výsledcích shromáždění vlastníků apod.. Kromě těchto informací, zde mohou i návštěvníci zanechávat vzkazy a další připomínky.

Malou prezentaci naleznete zde na http://www.ikon.eu/ukazka

Jedná se o stránky napojené na jednoduchý publikační systém umožňující kompletní správu nad obsahem a to bez další znalosti tvorby stránek. Po přihlášení vstoupíte do administrace, kde je vše přehledně a intuitivně členěné. Pro správu nad obsahem vám stačí základní znalosti práce na PC a minimální znalost s textovým editorem jako je MS Word.

Pokud jste naším klientem a máte zájem o takový portál, napište nám na podpora@ikon.cz. V krátké době stránky zřídíme, zašleme přihlašovací údaje a můžete začít.

HELPDESK

je systém postavený na webovém rozhraní, které umožňuje uživatelům přístup odkudkoliv, kde je možnost připojení k internetu, stejně tak jako běžné internetové stránky.
Tento nástroj nám především umožní řešit problémy a požadavky mnohem rychleji, efektivněji a přehledněji než tomu bylo doposud a proto věříme, že
bude přínosem i  pro vás.

Výhody služby:

  • možnost zadávat požadavky  on-line
  • sledování  průběhu řešení Vašeho požadavku
  • osobní zodpovědnost
  • přehled o všech požadavcích a průběhu jejich řešení
  • informovanost všech zúčastněných
  • včetně příloh (fotografie, dokumenty ..)

    … a mnoho dalších 

 

Kontaktní formulář

Na váš dotaz odpovíme nejpozději do 24 hodin. Děkujeme.


777 757 183

Volejte v pracovní dny 8:00-16:00 hodin.

Aktuality

(04/17) Daň z nabytí nemovitosti se vyměřovala od roku 2014 špatně. 29.11.2017

V rozhodnutí ze dne 28. 6. 2017, č. j. 4 Afs 88/2017 – 35 a v rozhodnutí ze dne 22. 8. 2017, č. j. 7 Afs 301/2016 - 70 dospěl Nejvyšší správní soud (dále jen „NSS“) při posuzování otázky, zda je součástí ceny sjednané daň z přidané hodnoty (dále jen…

(03/17) Změna adresy provozovny Praha 2 31.05.2017

POZOR !!! Agenda provozovny správy nemovitostí Praha 2 byla přestěhována. Nová adresa je Nehvizdská 22/8, Praha 9, Hloubětín

(02/17) Zasílání údajů pro placení daně z nemovitých věcí e-mailem 17.02.2017

Informace k nové službě zasílání údajů pro placení daně z nemovitých věcí e-mailem

(1/17) Změna adresy provozovny Praha 2 03.01.2017

POZOR !!! Provozovna správy nemovitostí Praha 2 byla přestěhována. Nová adresa je J.Masaryka 257/26, Praha 2. Úřední hodiny zůstávají beze změny.

(07/16) Novela zákona - daň z nabytí nemovitosti platí kupující 01.11.2016

Od 1. listopadu 2016 budou místo prodávajícího platit daň z nabytí nemovitosti kupující. Začne platit novela zákona, která zároveň ruší povinnost ručení za daň. Sazbu daně novela nemění.

(06/16) Odpovědi na dotazy týkající se aplikace „Informace GFŘ k uplatňování zákona o DPH u nemovitých věci po 1. 1. 2016“ (dále jen „Informace“) 12.10.2016

Odpovědi na dotazy týkající se aplikace „Informace GFŘ k uplatňování zákona o DPH u nemovitých věci po 1. 1. 2016“ (dále jen „Informace“)